ראו אותי בטלויזיה!

אני בכלל לא בענין של פרסום. עדיפים לי דיסקרטיות ופרטיות. כך נהגתי כל חיי. כשפתחתי את העסק, היה לי ברור שצריך לשנות את ההתנהלות בתחום זה, שפרסום הוא לטובתי. זה היה השלב שנכנסתי לפייסבוק, פתחתי דף עסקי ודף אישי.

החשיפה הראשונה הגיעה בפוסט שנכתב עליי בבלוג של ורוניקה, שעסק בהסבה מקצועית של נשים באמצע החיים.

https://medayeket.co.il/veronica/

אחר כך הגיעה חשיפה אישית שלא קשורה לעסק, אבל היי- העסק הוא אנחנו! ומדובר על משהו שאני מאד גאה בו וגם מציג צדדים שמאד רלוונטיים לי במקצוע – יצירתיות, תושיה, מקוריות, כושר ארגון וכו’ –

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4843296,00.html

החשיפה השניה היתה הופעה בעיתון מודפס, “לאשה”, בכתבה על מקצועות ייחודיים. חשבתי ששלי  ממש מיוחד, אבל אז הגיעה המקפסלת שיליות והאכילה אותי אבק…

http://xnet.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5015019,00.html

בהמשך לכתבה זו, עשו כתבה בטלויזיה! טלפנו אליי לפני ראש השנה, להזמין אותי לצילומי תכנית הבוקר של פאולה וליאון רוזנברג בערוץ 2 מיד אחרי החג. היו לי פה 30 איש לארוחת חג, אמרתי שאבוא בשמחה, ביקשתי שישלחו לי את תמלול שיחת התחקיר הטלפונית שעשו איתי לקראת הראיון.

רק בערב שלפני ההופעה התפניתי להתכונן אליה. שיננתי את התחקיר, ניסיתי לישון – מה שלא כל כך הלך עקב וירוס בטן של הקטנטונת… אחד הלילות הקשים שהיו לי, חששתי מאד שיהיה לי בלאק אאוט בשידור חי. לגבי העיגולים השחורים לא דאגתי, כי ידעתי שיאפרו אותי (פעם ראשונה מאז החתונה, לפניי 18 שנה!). לא סיפרתי כמעט לאף אחד שאני מצטלמת, כדי שאם תהיה פאדיחה הנזק יהיה מזערי.

הראיון סטה לחלוטין מהתחקיר, נדרשתי לאלתר בשידור חי. אחרי שראיתי אותו, כבר הסכמתי לחלוק אותו עם העולם.

האמת? נשאר לי טעם של עוד, קיבלתי חשק לעוד במות לספר ב-live מה זה מדייקת בתים. כל מה שלא הספקתי להגיד שם…

אז – הנה אני בטלויזיה! – או, אגיד באופטימיות: ההופעה הטלויזיונית הראשונה שלי – כאן הכל התחיל!

צפיה מהנה.

https://www.facebook.com/pg/Shared.Account.Keshet/videos/?ref=page_internal

השארת תגובה